Tomtoc, dijital donanımınızı korumaya kendini adamış yenilikçi, teknoloji meraklısı ve modaya uygun tasarım odaklı bir markadır. Yüksek kalite, işlevsellik, koruyuculuk ve mükemmel uyum için özel üretim şemsiyesi altında müşteriyi göz önünde bulundurarak ürünler üretmeye kendimizi adadık. Tomtoc ile güvendiğiniz teknolojiyi koruyabilir ve hareket halindeyken mutlu bir dijital yaşamı geliştirebilirsiniz.

Dijital Donanımınız İçin

2016 yılında bir grup hevesli teknoloji başkanı tarafından kurulan ve sürekli olarak Apple kullanıcılarının + Pro oyuncularının senaryo ihtiyaçlarına göre tasarlamaya, en son trendleri takip etmeye ve bulunamayacak benzersiz ve en iyi koruyucu ürünleri üretmeye kendimizi adadık. Piyasada bulunan. Silikon Vadisi İnternet şirketlerinin işleyiş mantığına ve iş ve yaşamda takip ettikleri inek ruhuna hayranız. Ondan öğreniyoruz ve onu markamızın temel ruhuna entegre ediyoruz. Bu nedenle, bunu aklımızda tutuyoruz ve her zaman dijital donanımlarınızı korumanın ve kişiselleştirmenin şaşırtıcı yeni yollarını keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanıyoruz!"Bizi tomtoc, meraklı, saf ve fanatik olarak görüyoruz."

Harika Olduğunu Düşündüğünüz Şeylere Bağlı Kalın

Kendimizi tasarıma kaptırdık ve dizüstü bilgisayar korumasının en zorlu sorununu, kazara hasar oranının en yüksek olduğu köşeler ve çerçeveleri çözmek istedik. Koruyucu kapağın dört köşesine esnek PE malzemeli kavisli köşe koruyucuları uygulayana kadar, Tomtoc'un ilk çalışması olan 360 derece korumalı A13 serisi dizüstü bilgisayar kılıfı doğmuş oldu. Bugüne kadar, daha fazla yükseltmeyle daha da yenilikçi hale geldi ve daha fazla korumayla daha fazla dizüstü bilgisayara hizmet verdi. 2016'nın ikinci yarısında ilk olarak başyapıtlarımızı piyasaya sürdük. A13 serimiz, Noel sırasında ABD'de Apple bilgisayar koruyucu kılıflarının En Çok Satanlar listesinde yer aldı ve BriefCase serisi, Amazon'un Seçimi'ni kazandı. Tomtoc yalnızca birkaç ay içinde Kuzey Amerika'da en çok satan dizüstü bilgisayar çantası markası oldu.

7 Milyar İnsanın Bir Parçası Olarak Dünya İçin Neler Yapabiliriz?

Sınırlı kaynaklar ve sürekli artan tüketim nedeniyle sürdürülebilir bir yaşam tarzı bizim endişemizdir. Tomtoc bunun için gerçekten ne yapabilir? 2020'de Tomtoc, yükseltilmiş Geri Dönüşümlü Koleksiyonu (en çok satan dizüstü bilgisayar kılıfı serisi) piyasaya sürdü - A13 ve A42 serilerinin her ikisi de RPET (geri dönüştürülmüş polietilen tetrafit) ile yükseltildi. Doğal olarak daha pürüzsüz bir dokunuş ve iyi mekanik özelliklere sahip olan yeni sürüm, bizi çevresel sürdürülebilirlikte güzelliğin yolunu keşfetmeye yönlendiriyor. Ağustos 2021 itibarıyla tomtoc Recycled Collection dizüstü bilgisayar kılıfları serisi, yaklaşık 1.696.085 geri dönüştürülmüş plastik şişenin sindirilmesine yardımcı oldu. Üretim süreci boyunca yaklaşık 427.413421 ton karbon emisyonu azaltıldı. Tomtoc çevre dostu seri dizüstü bilgisayar kılıfları şimdiye kadar tomtoc topluluğuna daha fazla üye kazandırdı. Şimdi Tomtoc'a merhaba deyin!

Kendi Başımıza Çalışmaktan Çarpıcı Hale Getirmeye

Tomtoc, dijital ekipmanların korunması, saklanması ve taşınması konusunda daha fazla insanın tercihi haline geldiğinde, sırt çantalarımızı dünyaya getirmemiz birkaç yılımızı aldı. Temiz ve süper koruyucu ürünler tasarlarken kazandıklarımızla, İşe gidip gelme Çantası serimizi tasarlamak için becerilerimizi uygulamaya devam ettik. Ekibimize daha fazla iş ortağı katıldı. Estetiği daha yenilikçi bir şekilde inceledik ve her kumaşı, dikişi, dikişi ve fermuarı derinlemesine inceledik; bu, mükemmel ve güzel bir taşıma deneyimine katkıda bulundu."Tomtoc çantasını her açtığımda, hoş bir şekilde şaşırıyorum. " Sürpriz yapmaktan keyif alıyoruz. 2019 yılında Tomtoc iPad kılıfları piyasaya çıktı ve Amazon'da kısa sürede adından söz ettirdi. Orijinal tasarımlı çift modlu ekran - dikey ekran modu ve yatay ekran modu, onları bir zamanlar Tomtoc'un en çok tercih edilen ürünleri haline getirdi.

2020 yılı sonlarında kadın çanta serileri tasarlamaya ve çalışmaya başladık. İşlev ve güzelliğin bir arada daha da iyi var olacağına inanıyoruz. Kadın çantası için yeni katılan tasarımcı ekibinin felsefesi basit: Bayanlar için tasarlanmış pek çok ürün var, ancak pek çok kişi bunları gerçekten anlamıyor. Biz de onlara en uygun olanı ve en iyisini yapan biri olmak istiyoruz.

Kurucu ekibin 2016'da hayal bile etmediği bir rakamı, 2023 itibarıyla 5 milyon kullanıcı tomtoc topluluğuna kattı. Bugün tomtoc, 100'den fazla kişiden oluşan bir ekibe dönüştü ve önemli bir küresel varlık oluşturdu. Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Japonya, Güney Kore ve İspanya dahil olmak üzere 100'den fazla ülke ve bölgede mevcuttur. Üstelik Tomtoc, Amazon ve eBay gibi 10'dan fazla e-ticaret platformu aracılığıyla erişim alanını genişleterek dünya çapındaki müşterilerine güçlü bir çevrimiçi ve çevrimdışı perakende deneyimi sağladı.

Yaptığımız işi seviyoruz ve kendimizi Tomtoc'u dünyanın önde gelen dijital ekipman koruma ve depolama çözümleri markası yapmaya adadık. Mühendislik tasarımı, en kaliteli tedarikçiler, sorumlu üreticiler ve birinci sınıf müşteri hizmetleriyle bir araya gelerek müşterilerimize keyifli kullanıcı deneyimleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

2023 yılında Tomtoc, pazara yeni bir kişiselleştirme ve işlevsellik düzeyi sunan çığır açan Tomtoc x U Özelleştirme Hizmetinin lansmanını duyurmanın heyecanını yaşıyor. tomtoc x U Özelleştirme Hizmeti, kullanıcıların tomtoc'un VintPack sırt çantasını, EDC askı çantasını ve hatta X-Pac versiyonu askı çantasını kişiselleştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar, kendi tarzlarına uygun bir renk paleti seçmekten kişisel dokunuş için malzeme seçeneklerine kadar, benzersiz bir şekilde kendilerine ait bir sırt çantası ve askı yaratabilirler.

Geçtiğimiz 7 yılda ürün matrisimizi sürekli zenginleştirdik ve ürün kalitesini birbiri ardına zirvelere taşıdık. Yıllar süren tasarım ve konsantrasyon sürecinden geçen, üstün kaliteyi ve düşünceli detayları birleştiren T73 Sırt Çantası, çalışma ve yaratma şeklinizi yenilemek için doğdu. Düzenin ve boşluğun özünü yakalayan 45° çapraz çizgilerden oluşan özel bir tasarıma sahip tomtoc Voyage Koleksiyonu, iş seyahatleri ve günlük işe gidiş gelişler için ideal yol arkadaşınızdır. 20L kapasitesiyle 1-2 günlük temel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. Şimdi deneyiminizi farklı bir dokunuşla geliştirin. Tomtoc, 2023 yılında daha yeşil bir geleceğe doğru adım atan Küresel Geri Dönüşüm Standardı (GRS) sertifikasına sahip oldu.