tomtoc TechPack-T73 X-Pac™

tomtoc TechPack-T73 X-Pac™
Laptop Sırt Çantası

Yıllar süren tasarım ve konsantrasyondan geçen, üstün kaliteyi, düşünceli detayları ve özel organizasyonu birleştiren T73 Sırt Çantası, çalışma ve yaratma şeklinizi yenilemek için doğdu. .
Şimdi keskin, dayanıklı
X-Pac™
ile geliştirildi.
Her zaman olduğu gibi ideal sırt çantası hâlâ mükemmel ve samimi bir koruma sağlıyor. Gelişmiş yelken kumaşı teknolojisinden ilham alan X-Pac™ performans laminatları hafif, dayanıklı ve %100 su geçirmezdir.
Protection,
best ever.
line
From casual drops to accidental shocks, the digital room is thoroughly armed with high-density soft padding, born to combat the toughest situations your devices might face.
Koruma, şimdiye kadarki en iyisi. Dijital oda, tesadüfi düşmelerden kazara meydana gelen darbelere kadar, cihazlarınızın karşılaşabileceği en zorlu durumlarla mücadele etmek için doğmuş, yüksek yoğunluklu yumuşak dolguyla baştan sona donatılmıştır.
img
Her şeyi yerli yerine oturtun.
line
Az ya da çok yüklü olursa olsun her zaman keskin kalır. Pro kullanıcılarına, günlük işe gidiş gelişlerinde, baş üstü dolabına, sürücü koltuğunuzun arkasına veya bir kafede çalışırken vitesleri için bir geliştirme teklifi.
img
İyi organize edilmiş Ana Bölme
line
İş seyahatleri düşünülerek tasarlanan bu 20 litrelik sırt çantası, çok sayıda akıllı cebe sahip geniş bir ana bölmeye sahiptir ve günlük ihtiyaçlarınızı veya iş seyahati için gerekli eşyalarınızı düzenli ve sıralı tutar.

Uzun bir günde bile nefes alabilir.

Kemer sistemini güçlendirmek, ağırlığı paylaşmak ve yükü ergonomik olarak azaltmak için göğüs kemiği kayışları dahildir. Yastıklı omuz askıları ve aerodinamik arka panel, nefes alabilen bir paketleme deneyimini garanti etmek için benimsenmiştir

İleri bir adım.

Şimdi Tomtoc'un yeni nesil çalışmalarını ortaya çıkarın, bir sonraki yolculuğunuza başlayın.